Nabíjecí stůl REX

Přenosný nabíjecí stůl REX je lehký, kompaktní a snadno nastavitelný nabíjecí box, ideální pro roadshow, festivaly, akce, výstavy, večírky apod.. Dodává se se čtyřmi typy nabíjecích kabelů s rychlým nabíjením. Tělo boxu a vrchní deska může být využita vlastní značkou nebo pro propagaci vašich sponzorů nebo partnerů. Jde o velmi praktický způsob propagaci značky, produktů, partnerů nebo sponzorů. Možnost přikoupení baterie (27 000 mAh / 54 000 mAh / 80 000 mAh)

Výstup: 5V / 2,4A 

Kabely: 4x Micro-USB, Apple Lightning, USB-C + 1x bezdrátová nabíjecí podložka + 1x USB 2.0.

Rozměry: 590mm x 590mm x 1000mm

Váha: 15kg

Konstrukce: hlliníková, 1,1mm

Možnost prodeje i pronájmu


Nabíjecí stůl RIO

Nabíjecí stůl RIO je nabíjecí stanice ideální pro salonky, restaurace, bary, školy, veletrhy apod. Dodává se s 6x průmyslově spletenými zatahovacími kabely odolnými proti neoprávněné manipulaci (3x kabely Apple pro iPhone 5 a novější, 3x Micro-USB + kabely typu 2 v 1 pro zařízení Android) s rychlým nabíjením a 1x bezdrátovým nabíjením pro nejmodernější zařízení (Qi podložka). Je vyroben z odolných materiálů v průmyslové kvalitě. Boční panel a deska stolu může být využita vlastní značkou nebo pro propagaci vašich sponzorů nebo partnerů.

Výstup: 5V / 2,4A 

Kabely: 6x Micro-USB, Apple Lightning, USB-C + 1x bezdrátová nabíjecí podložka

Rozměry: 600mm x 600mm x 1100mm

Váha: 37kg

Konstrukce: 1,5 mm silné ocelová konstrukce válcovaná za studena

Možnost prodeje i pronájmu


Nabíjecí stůl EVA

Nabíjecí stůl EVA je nabíjecí box, ideální pro restaurace, bary, veletrhy apod. Dodává se se 4 průmyslovými opletenými kabely 3 v 1 (Lightning, Micro-USB a Type-C) s rychlým nabíjením a bezdrátovou nabíjecí podložkou pro nejmodernější zařízení. Je vyrobena z odolných materiálů v průmyslové kvalitě, aby byla zajištěno jeho dostatečná životnost. Boční panel a deska stolu může být využita vlastní značkou nebo pro propagaci vašich sponzorů nebo partnerů. Jde o velmi zajímavý způsob propagace své akce, značky produktů, partnerů nebo sponzorů.

Výstup: 5V / 2,4A 

Kabely: 4x Micro-USB, Apple Lightning, USB-C + 1x bezdrátová nabíjecí podložka

Rozměry: 600mm x 600mm x 1100mm

Váha: 40kg

Možnost prodeje i pronájmu


Nabíjecí stůl LYN

Nabíjecí stůl LYN je ideální pro umístění do salonků, barů, restaurací, obchodů nebo na použití při veletrzích, festivalech, eventech a sportovních akcích. Stojná konstrukce a deska stolu může být využita vlastní značkou nebo pro propagaci vašich sponzorů nebo partnerů. Jde o velmi zajímavý způsob propagace značky, akce, produktů, partnerů nebo sponzorů. Nabíjí až 5 zařízení současně, ale současně nabízí velký prostor pro nápoje a jídlo. Je vyroben z odolných průmyslových materiálů, což zajistí jeho dlouhou životnost.

Výstup: 5V / 2,4A, 4x univerzální zásuvka, 8x USB

Kabely: 4x Micro-USB, Apple Lightning, USB-C + 1x bezdrátová nabíjecí podložka

Rozměry: 800mm x 800mm x 1100mm

Váha: 61kg

Konstrukce: odolné materiály, tvrzené sklo

Možnost prodeje i pronájmu

Nezávazná poptávka


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde