EMO

Nabíjecí box EMO je skvělým řešením pro podniky, které potřebují šetřit prostor. Díky jeho malé ploše je perfektní na stolek, pracovní stůl, do restaurací, barů nebo kaváren. Pokud se kabely nepoužívají, mohou být ukryty v praktickém kabelovém prostoru. Tato jednotka je vše, co potřebujete k tomu, abyste přilákali jak nové, tak i staré zákazníky a nabídli jim přidanou hodnotu formou bezplatného nabíjení a současně můžete zajímavým způsobem propagovat svoji značku, produkty nebo své partnery.

Výstup: 5V / 2,4A 

Kabely: 1x Micro-USB, 2x Apple Lightning, 1x USB-C + 1x bezdrátová nabíjecí podložka

Rozměry: 130mm x 150mm x 55mm

Váha: 1,2kg

Konstrukce: ocel s práškovým nátěrem

Možnost prodeje i pronájmu


BOX

Nabíjecí stolní BOX je skvělým řešením pro firmy, které potřebují šetřit prostor a zajišťovat nabíjení mimo síťovou zásuvku. Díky jeho malé ploše je perfektní na stolek, pracovní stůl, do restaurací, barů nebo kaváren. Interní baterie má kapacitu 20 800 mAh, takže můžete tuto jednotku umístit kamkoli a zajistit tak hostům potřebný komfort. Všechny kabely jsou zatahovatelné, aby nezabíraly místo, pokud nejsou využívány. K zobrazení reklamy vaší společnosti, produktů nebo partnerů mohou být použity dvě plochy. Tato jednotka je vše, co potřebujete k tomu, abyste přilákali a získali zákazníky jak nové, tak i staré. Dopřejte komfort Vašim zákazníkům formou bezplatného nabíjení a současně propagujte své podnikání, produkty nebo vydělávejte na reklamě.

Výstup: 5V / 2,4A 

Kabely: 1x Micro-USB, 1x Apple Lightning, 1x USB-C + 1x bezdrátová nabíjecí podložka

LED indikátor: stav baterie

Baterie: 20 800mAh

Rozměry: 120mm x 130mm x 55mm

Váha: 1,8kg

Konstrukce: ocel válcovaná za studena s odolným práškovým lakováním

Možnost prodeje i pronájmu


AYA

Nabíjecí box AYA je dalším skvělým řešením stolních nabíjecích boxů vhodných pro podniky, které chtějí šetřit prostor, ale zároveň svým hostům poskytnout nabíjení jejich mobilních zařízení. Díky jeho malé velikosti se perfektně hodí pro bary, kavárny a restaurace. Interní baterie má kapacitu 10 000 mAh. Oba kabely jsou zatahovatelné, aby nezabíraly místo, pokud nejsou využívány. K zobrazení reklamy vaší společnosti, produktů nebo partnerů mohou být použity dvě plochy. Dopřejte komfort Vašim zákazníkům formou bezplatného nabíjení a současně propagujte své podnikání, produkty nebo vydělávejte na reklamě.

Výstup: 5V / 2,1A 

Kabely: 2x Micro-USB, Apple Lightning, USB-C

Baterie: 10 000mAh

Reklamní plocha: přizpůsobitelná na obou stranách

Rozměry: 120mm x 186mm x 93mm

Váha: 1kg

Možnost prodeje i pronájmu


IVY

Nabíjecí box IVY je nejlepším a nejjednodušším řešením pro úsporu místa. Jedná se o perfektní řešení pro jakékoli odvětví, jako je zdravotnictví, vzdělávání, multikina, pohostinství, zábava, maloobchod, veletrhy a další.

Výstup: 5V / 2,4A 

Kabely: 2x Micro-USB, 4x Apple Lightning, 2x USB-C

Led podsvícení billboardu

Rozměry: 465mm x 310mm x 60mm

Váha: 13kg

Konstrukce: akryl, ocel s práškovým lakováním - stojan na telefon

Možnost prodeje i pronájmu


ELA

Nabíjecí box ELA, je perfektním řešením pro nabíjení v autě. Je vhodný pro sdílené automobily nebo taxislužby (jako Uber, Lyftago, Bolt apod.), kde na zadním sedadle jezdí cestující. Poskytnutím tohoto způsobu nabíjení mobilních zařízení svým zákazníkům zvýšíte jejich spokojenost a získate více skvělých recenzí bez jakýchkoliv dalších nákladů. Každá jednotka má kapsu pro uložení nabíjeného zařízení. Pouzdro samotné je vyrobeno z černé EKO kůže, takže se hodí do jakéhokoli interiéru automobilu. Snadno se instaluje na zadní část předního sedadla a zapojuje se do portu zapalovače 12 V.

Výstup: 5V / 2,4A 

Kabely: 2x Micro-USB, Apple Lightning, USB-C

napájení z autozapalovače 12V

pouzdro na uložení mobilních zařízení

Rozměry: 240mm x 180mm x 20mm

Váha: 0,5kg

Možnost prodeje i pronájmu

Nezávazná poptávka


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde